O nas

Cześć,

dziękujemy, że trafiłeś na naszego bloga. Nie jesteśmy ogromnym portalem zatem każdy użytkownik się dla nas liczy. Dziękujemy raz jeszcze!

Natomiast jeśli chodzi o nas samych, to zawsze najciężej opisywać siebie i swoją rodzinę, zakrawa to trochę na zadanie z podstawówki, ale może uda nam się coś wartościowego napisać. Więc…

Normalna rodzinka jak do tej pory 2+1 oraz rzesza zwierzaków; chomik (Emil), dwie kotki (Nina i Neo) i o zgrozo pies, a dokładnie suczka (Nasti) 😉 Nikt nam nic nie dał, wszystko co robimy i mamy zawdzięczamy wyłącznie sobie i swojej pracy… i pomysłowości – mówiłem że będzie nudno 😉

Od zawsze pasjonuje nas też wszystko, co możemy wytworzyć sami, wiec na pewno uświadczycie dużo pomysłowości, kreatywności i kompromisów, bo nie na wszystko nas stać. Od zawsze chcieliśmy też mieć coś „swojego” ten mały kawałek miejsca na ziemi, żeby móc zostawić to córce, a w przyszłości może dalszym pokoleniom. Stąd nasz mały pomysł, na mały domek z ograniczonym budżetem i wielkimi aspiracjami do pięknych i przytulnych wnętrz.

Zapraszamy do wspierania nas duchem, słowem, czy chociażby komentarzem. Nie obrażamy się słysząc konstruktywną krytykę, zatem pomóżcie nam się rozwijać i rozwijać tego bloga!

pozdrawiamy Asia, Nadia i Adrian

 

Close