Uporządkowana i czysta przestrzeń sprzyja dobremu samopoczuciu osób, które w niej przebywają — to fakt. W świadomości wielu ludzi przetrwało jednak przekonanie, że te naprawdę duże metraże, które służą jako wieloosobowe miejsca pracy, magazyny, a także obiekty użyteczności publicznej, są trudne do utrzymania w czystości. Nic bardziej mylnego! W dzisiejszych czasach, kiedy nowoczesne technologie śmiało wkraczają do naszego codziennego życia — także prozaiczna czynność, jaką jest sprzątanie, zyskuje nowe oblicze!

Co łączy ze sobą sprzątanie i nowinki techniczne? To szorowarki Karcher przeznaczone do sprzątania!

Właściwie dobrany sprzęt do sprzątania gwarantuje natychmiastową i całkowitą satysfakcję każdego przedsiębiorcy, którego o ból głowy przyprawia ciągły problem ze sprzątaniem dużych metraży. Dziwi cię mariaż procesora i szczotki do mycia podłóg?  Tam, gdzie nie poradziłby sobie nawet tuzin pracowników wyposażonych w sprzęt sprzątający, przemysłowa szorowarka Karcher z łatwością zaprowadzi higieniczny porządek. Jeśli jeszcze nie wiesz, do czego służy to urządzenie, to znaczy, że tracisz dużą część cennych nakładów na czynność, która wykonywana maszynowo może zaoszczędzić pracę, czas, a przez to również finanse twojej firmy! 

Sprawdź, co znajduje się w szerokiej ofercie na szorowarki Karcher!

Tylko wyobraźnia ogranicza sposób zastosowania produktów Karcher do czyszczenia!

Praktycznie każdy typ poszycia podłogowego stosowany w usługach i handlu, a także na halach produkcyjnych nadaje się do sprzątania maszynowego. Nawet twoje delikatne podłogi drewniane i wykładziny dywanowe zostaną zaopiekowane we właściwy sposób przez właściwie dobrane produkty marki Karcher. Zarówno odkurzanie, mycie na mokro, jak i polerka oraz bonetowanie tkanin wykładzinowych — to dla produktów Karcher chleb powszedni. Nic nie powstrzyma ich także przed dokładnym oczyszczeniem wylewek betonowych i podłóg z PVC! 

Jeżeli nie masz jeszcze pewności, który model będzie idealny dla zaspokojenia potrzeb twojej firmy, nie wahaj się poprosić o pomoc zaangażowaną i profesjonalną obsługę, która posiada kompletną wiedzę na temat oferowanego przez siebie sprzętu. Produkty Karcher do czyszczenia podłóg występują zarówno w postaci maszyn zasilanych sieciowo, jak i wyposażonych w akumulatory. Możesz wybrać także pomiędzy łatwo prowadzącymi się szorowarkami ręcznymi, które spisują się na medal w niewielkich pomieszczeniach, większymi urządzeniami typu step-on i zaawansowanymi modelami samojezdnymi — królującymi na dużych i wymagających metrażach. 

Jedna szorowarka — wiele zastosowań!

Dzięki inteligentnie zaprojektowanej ofercie firmy Karcher możesz „wycisnąć” z zakupionego sprzętu maksimum efektywności. Przy użyciu specjalistycznych akcesoriów przemienisz swoją szorowarkę we froterkę lub urządzenie do czyszczenia wykładzin na mokro. Aby cieszyć się pełnią możliwości wybranego przez ciebie modelu, wystarczy zakup odpowiednich końcówek, środków czyszczących i konserwujących w zależności od twoich potrzeb. 

Raz Karcher, zawsze Karcher

Istnieje zasada, że każdy przedsiębiorca, który raz zdecyduje się na użycie maszyn sprzątających Karcher, będzie już zawsze opierał swoje zaufanie na urządzeniach wychodzących z tych fabryk. 

5/5 - (3 votes)