Kupiłeś nowego iPhone’a? Czas dobrać do niego odpowiednie akcesoria! Pozwolą ci one w pełni wykorzystać możliwości nowoczesnego telefonu i zabezpieczyć go przed uszkodzeniem. Nie musisz na wszystkie gadżety decydować się od razu – zacznij od odpowiedniej ochrony smartfona, a potem dokupuj pozostałe sprzęty!

Najlepsze akcesoria do iPhone’a? Przede wszystkim – ochrona!

Smartfon Apple’a to spory koszt – nic dziwnego, że trzeba go odpowiednio zabezpieczyć. Dlatego pierwszym dodatkiem, na który warto się zdecydować, jest odpowiednie etui. Możesz wybierać spośród wielu propozycji o zróżnicowanym wzornictwie. Najwięcej jest etui silikonowych w różnych kolorach – takie plecki ściśle przylegają do telefonu i sprawiają, że pewniej leży on w dłoni. Myślisz o dodatkowej ochronie? Zastanów się nad propozycją z poliwęglanu. Wiele modeli mam specjalne atesty wytrzymałości – to ważna wskazówka, jeśli zależy ci na jak najlepszym zabezpieczeniu urządzenia. Klasyczne i eleganckie jest również etui wykonane ze skóry – naturalnej lub ekologicznej. Często taka propozycja ma kształt zamykanego portfela – ochronisz więc nie tylko plecki telefonu, ale i wyświetlacz.

Ochrona wyświetlacza to równie ważny temat. Wymiana pękniętej szybki jest przecież kosztowna! Dobrze więc od razu po zakupie iPhone’a zaopatrzyć się w folię ochronną lub szkło hartowane. Naklejenie takiej bariery ochronnej wymaga pewnego doświadczenia – dobrze, by zrobiła to osoba, która ma wprawę. Tylko wtedy możesz mieć pewność, że szkło lub folia spełni swoje zadanie. Dobrze więc zlecić naklejenie ekspertom przy zakupie telefonu.

Najlepszy telefon? Naładowany!

Nawet najnowocześniejszy iPhone będzie bezużyteczny, jeśli rozładuje się w najmniej oczekiwanym momencie. Dobrze więc zaopatrzyć się w dodatkową ładowarkę – a nawet więcej niż jedną! Warto mieć taki sprzęt w domu, pracy, w samochodzie. W ten sposób błyskawicznie uzupełnisz poziom baterii w telefonie i nie dopuścisz, by spadł do zera procent. Oprócz ładowarki sieciowej przyda ci się bezprzewodowy powerbank, taki jak MagSafe! Wtedy szybko uzupełnisz poziom naładowania baterii poza domem, gdy nie masz dostępu do gniazdka. To idealne rozwiązanie na podróż, koncert, pracę w terenie, uczelnię.

Pamiętaj, by decydując się na powerbank sprawdzić jego pojemność, a także by po zakupie regularnie uzupełniać w nim energię. Możesz wyrobić w sobie nawyk regularnego podłączania go do ładowania – razem z telefonem, tabletem czy smartwatchem.

Pamiętaj o odpowiednich kablach!

Kupując iPhone’a, z pewnością chcesz, by szybko i łatwo współpracował z innymi sprzętami – nie tylko Apple’a. Dobrze więc zaopatrzyć się w zestaw przejściówek, które pozwolą ci w pełni wykorzystać możliwości twojego telefonu – przesyłać pliki czy tworzyć nagrania głosowe. Zrób listę urządzeń, jakie masz w domu i na kompatybilności których ci szczególnie zależy. Na tej podstawie dobierz odpowiednie przejściówki do iPhone’a.

AirTag zawsze pod ręką!

Dużo podróżujesz? Przyda ci się AirTag! To łatwy sposób namierzania rzeczy za pomocą funkcji „Znajdź” w twoim telefonie. Możesz szybko sprawdzić, gdzie są twoje walizki lub w którym sektorze parkingu stoi twoje auto. Taki lokalizator jest bardzo uniwersalnym rozwiązaniem, stosowanym także przez rodziców oraz opiekunów zwierząt. Możesz kupić pojedynczy AirTag lub zdecydować się na zestaw tego typu gadżetów.

Wiesz już, jakie są najważniejsze gadżety dla miłośników telefonów Apple’a. Od razu przy zakupie nowego telefonu zdecyduj się na etui i ochronę ekranu – to niezbędne, by w spokoju móc korzystać z nowego nabytku. Na pozostałe propozycje z wymienionych przyjdzie czas – dobrze je dobierać według realnych potrzeb. Sprawdź wszystkie dostępne akcesoria do iPhone’a w sklepie MediaMarkt i zdecyduj, które są dla ciebie najbardziej istotne!

Rate this post