Panasonic jest wiodącym producentem systemów ogrzewania, chłodzenia, grzania ciepłej wody użytkowej i wentylacji. W jego ofercie znaleźć można szereg nowoczesnych rozwiązań, przeznaczonych dla budynków modernizowanych i nowych. Bogaty wybór urządzeń pozwala dobrać najlepsze rozwiązanie dla każdej inwestycji. Na szczególną uwagę zasługują te z linii Aircon.

W ofercie firmy Panasonic znaleźć można pompy ciepła powietrze-woda, które w zależności od potrzeb nie tylko ogrzeją pomieszczenia, ale również będą je chłodzić i grzać ciepłą wodę użytkową. Dostępne są modele typu split, monoblok oraz all in one. Mogą być stosowane zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i obiektach handlowych.

Aircon – więcej niż pompy ciepła

Szeroki wybór mocy pomp ciepła, energooszczędność i wysoki współczynnik efektywności energetycznej COP, sprawiają, że cieszą się one dużym zainteresowaniem użytkowników. Są bardzo wydajne i mogą pracować w dużym zakresie temperatur zewnętrznych. Urządzenia serii T-CAP stanowią świetną alternatywę w porównaniu z kotłami gazowymi lub olejowymi, mogą być również podłączane do nowych instalacji podłogowych, grzejników czy klimakonwektorów.

Wraz z pompami ciepła, oferowane są zasobniki ciepłej wody użytkowej oraz klimakonwektory do użytku domowego i komercyjnego. Panasonic oferuje pompy, które można podłączyć do każdego układu i które mogą również współpracować z instalacjami fotowoltaicznymi. Innym, ciekawym produktem są systemy typu Free Multi, Multi Split i split. Zapewniają najbardziej komfortową temperaturę pomieszczeń, grzeją w zimie i chłodzą latem, a ponadto oczyszczają powietrze. Mogą być połączone z jednostkami wewnętrznymi i mogą klimatyzować kilka pomieszczeń. System pozwala na dostosowanie do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Klimatyzacją można sterować za pomocą smartfona, przy użyciu dedykowanej aplikacji Panasonic Comfort Cloud, która umożliwia zdalny dostęp do wszystkich funkcji, w tym między innymi do monitorowania zużycia energii i porównania historii użytkowania.

Rozwiązania dla każdego

Panasonic oferuje klimatyzatory do zastosowań w obiektach handlowo-usługowych, charakteryzujące się wysoką wydajnością, a także dużym wyborem modeli, które dzięki niewielkim rozmiarom mogą być zainstalowane w niewielkich obiektach i domach. Wszystkie urządzenia i systemy firmy Panasonic są bardzo wydajne, zarówno pod względem ogrzewania, jak i chłodzenia. Mają jedne z najlepszych wartości współczynników COP, SCOP i SEER. Zapewniają bardzo dobre dostosowanie temperatur i oszczędność energii elektrycznej.

Rate this post